درباره ما

Nik Exchange ASIC
austrac-new2

شرکت NIKEA Pty LTD با شماره ثبت 132201748 در سال 2008 فعالیت خود را در زمینه بیزینس های تجاری در کشور استرالیا آغاز نموده و در سال 2016 با ثبت NIK EXCHANGE بعنوان بخش صرافی شرکت و اخذ مجوزهای لازم از AUStrac طی شماره 001-100507655 شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه صرافی نموده است.
این شرکت کاملاً شخصی و بیزینسی بوده و هیچگونه فعالیت سیاسی و مذهبی نداشته و هیچگونه رابطه ای با گروههای وابسته به سیاسی و اقتصادی و دولتی و نیمه دولتی و غیره ندارد.

منشور کاری

  1. با توجه به اینکه صرافی نیک در کشور استرالیا به ثبت رسیده است ، ملزم به رعایت تمامی قوانین و مقررات دولت استرالیا می باشد. بویژه همکاری مستمر با موسسه نظارتی و ضد پولشویی Austrac جهت شفاف سازی کلیه حوالجات ارزی را دارد.
  2. صرافی نیک روابط خود را با مشتریان گرامی بر اساس قانون و اخلاق حرفه ای کاری بنا نموده است و احترام به مشتریان عزیز را در سر لوحه کاری خود قرار داده است و همیشه در نظر دارد " حق با مشتری است".

صرافی نیک تمامی تعهدات خود را بر مبنای توافق بعمل آمده انجام خواهد داد و هیچگونه عذر و بهانه ای برای کاهش و افزایش قیمت به مشتریان گرامی اعلام نخواهد کرد.